جزئیات نوشته
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ بروز رسانی : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸
دسته بندی :
رای خود را ثبت کنید

تبلیغات

– سلام و عرض ادب در خدمت شما هستیم با مقاله ی ارزشمندی دیگر از سایت کمیاب دانلود

دیروز دوم آوریل روز خداحافظی همیشگی با سرویس «گوگل اینباکس» بود و گوگل همانطور که از پیش گفته بود، این سرویس را برای همیشه خاموش کرد.

ایمیل
Inbox by Gmail was an email service developed by Google

۲۲ اکتبر ۲۰۱۴ اپلیکیشن Inbox روی اندروید و آی او اس و نیز تحت وب بر اساس زبان برنامه‌ نویسی جاوا عرضه شد تا ساماندهی ایمیل‌ ها به آسانی انجام شود و ادغام آن با تقویم گوگل، با نیوزلتر، پاسخ هوشمند و … باعث محبوبیت آن شد.

کار دسته‌ بندی ایمیل‌ ها مربوط به خرید بلیت هواپیما، اجاره خودرو، رزرو هتل برای بخش سفر، و یا دسته‌ بندی ایمیل دوستان و … از طریق اینباکس انجام می‌ شد.

۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ مدیران گوگل اعلام کردند با تمرکز روی جیمیل قصد دارند سرویس اینباکس را خاموش کنند و دیروز دوم آوریل این کار انجام شد.

جیمیل
سرویس جیمیل گوگل با اطلاع قبلی برای همیشه خاموش شد

جی میل اول آوریل ۱۵ سال پیش راه‌ اندازی شد و اکنون ۱٫۵ میلیارد کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می‌ کنند و بسیاری از کاربران با سرویس‌های مشابه مانند AOL Mail، Hotmail، yahoo و … خداحافظی کرده‌ اند.

می توانید از لینک زیر وارد جیمیل خود شوید و به آخرین تغییرات جیمیل دست پیدا کنید.

و در آخر اگر شما از آن دسته کاربران تلگرام هستید که دوست دارید تمام کارهایتان را با استفاده از خود تلگرام انجام دهید، شاید برایتان جالب باشد که حتی ایمیل هایتان را نیز از طریق تلگرام دریافت کنید. ربات جیمیل بات ، رباتی است که با وصل شدن به جیمیل، توانایی دریافت تمام ایمیل هایتان و نشان دادن آن ها به شما را دارد. با احراز هویت در این ربات و انجام مراحل ثبت آدرس جیمیل به سادگی می توانید از این امکان سودمند بهره مند شوید.

برای این منظور نیز می توانید مطلب “ربات جیمیل بات رباتی برای دریافت ایمیل از طریق تلگرام” را مطالعه نمایید. موفق باشید.

توجه : رمز تمامی فایل های فشرده سایت 4245142 یا kamyab-dl.ir می باشد.
+ +