جزئیات نوشته
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ بروز رسانی : ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
دسته بندی :
رای خود را ثبت کنید

تبلیغات

– سلام و عرض ادب در خدمت شما هستیم با مقاله ی ارزشمندی دیگر از سایت کمیاب دانلود

خبری که به تازگی برای طرفداران بازی های PS4 هیجان انگیز به نظر می رسد این است که قابلیت ریموت پلی برای سیستم عامل های IOS بر روی آیفون و آی پد می آیند.

Ipad for Ps4
How To Play PS4 Games On IPhone And IPad

بازی های PS4 بر روی آیفون و آی پد

خبرهای خوب نشان می دهد که پس از مدت ها انتظار، سرانجام این قابلیت در اختیار عموم قرار گرفته است و از این پس، کاربران می توانند بازی های پلی استیشن ۴ را به صورت ریموت پلی، روی آیفون و آیپد خود داشته باشند.

این قابلیت با به روزسانی جدیدی که برای کنسول های بازی PS4 عرضه شده، در این کنسول های بازی اضافه شده، و با نصب آن کنسول شما قادر خواهد بود که با دستگاه های سیستم عامل IOS همگام سازی شود و در واقع شما با امکان ریموت پلی می توانید از آن استفاده کنید.

این قابلیت چند سال پیش روی گوشی های اکسپریا وارد شد و با استقبال خوبی روبه شد و اکنون برای عموم کاربران سیستم های عامل IOS هم امکان پذیر است تا از بازی های PS4 روی گوشی ها و آی پد خود لذت ببرند.

بازی های PS4
با نصب کنسول و هماهنگ سازی آن با کنسول بازی می توانید از تجربه بازی ها بر روی آیفون و آی پد لذت ببرید

لازم به ذکر است که تکنولوژی مذکور به کاربران آی فون و آی پد این امکان را می دهد که با استفاده از اپلیکیشن PS4 Remote Play به کنسول پلی استیشن ۴ خود متصل شده و بازی های آن را به صورت ریموت روی گوشی خود اجرا نمایند.

چگونه می توان به قابلیت ریموت پلی دست یافت؟

برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده نمایید، تنها باید کنسول مورد نظرتان را به روز رسانی کنید و برای استفاده از قابلیت ریموت پلی، باید اپلیکشین مربوط به این قابلیت را بر روی دستگاه IOS خود نصب نمایید.

با نصب دستگاه شما با کنسول و آیفون و آی پد، دستگاه ها را باهم لینک کنید و در این صورت مشاهده می کنید که دکمه های مخصوصی روی صفحه نمایش گوشی یا آی پی شما دیده می شود. اکنون با استفاده از آن می توانید کنسول بازی را کنترل نمایید.

نکته: طبق گزارش کاربران، با اینکه می توان کنترلر های MFi را به گوشی وصل کر؛ اما با این حال مشکلی که وجود دارد این است که کنترلر یاد شده فاقد کلید های L3 و R3 است و این به آن معناست که ممکن است برای تجربه ی برخی از بازی ها دچار مشکل شوید.

PS4
Instead of a DualShock 4 controller to play PS4 games are encouraged to use the virtual buttons on the screen of your iPhone or iPad, or MFI controllers

درضمن ، از آنجایی که به‌ هنگام تجربه ی بازی با ریموت پلی ، تأخیر اندکی مشاهده می شود ، استفاده از این قابلیت بیشتری برای بازی های استراتژیکی نظیر XCOM می تواند مناسب باشد.

و موضوع دیگر این است که ، کاربران آی فون از سال قبل هم قادر بودند که با استفاده از برخی روش های ویژه ، بازی های کنسول PS4 را بر روی گوشی های خود تجربه نمایند. چرا که از مدت ها پیش برخی اپلیکیشن های شخص ثالث نظیر R-Play چنین قابلیتی را برای این کاربران امکان پذیر کرده بودندو ولیکن برای بهره گیری از این اپ ، کاربران آیفون ملزوم به پرداخت مبلغ ۱۲ دلار بودند. ولیکن قابلیت مذکور ریموت پلی به صورت کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت چنین هزینه های ندارد.

در نهایت باید اشاره کنیم که برنامه مذکور در زمان حال روی اپ استور قابل دسترسی بوده و قابل دانلود و نصب است. ولیکن توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط برای آیفون ۷ و مدل های جدید تر یا آیپد نسل ششم و مدل های جدید تر که از نسخه ی ۱۲.۱ و نسخه های جدید تر iOS بهره می گیرند ، می باشد و متاسفانه کاربران دارای آی فون های مدل پایین تر از بهره گیری از این قابلیت محروم خواهند بود.

تنها باید توجه داشت که برای برقراری اتصال ، می باید کنسول پلی استیشن ۴ و گوشی آی او اس مورد نظرتان به یک شبکه وای فای متصل بوده و قابلیت شناسایی هم را داشته باشند.

توجه : رمز تمامی فایل های فشرده سایت 4245142 یا kamyab-dl.ir می باشد.
+ +