تبلیغات متنی

تبلیغات متنی

با تبلیغات متنی در کمیاب دانلود بیشتر دیده شوید !

امروزه تبليغ نکردن در اينترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتريانی است که به دلايل مختلف وقت زيادی را در محيط اينترنت صرف می کنند و کمتر از ساير رسانه های سنتی استفاده می کنند.

ضمن اينکه شما با راهنمايی بينندگان آگهی خود به سايت اختصاصی تان می توانيد با ارايه اطلاعات مورد نياز، فرصت بيشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشيد.
همچنين هزينه پايين تبليغات در اينترنت در مقايسه با ساير رسانه ها مانند تلويزيون، راديو و روزنامه های پرتيراژ را نيز در نظر بگيريد.

    در صورتيکه مايل به درج تبليغات در سايت کمیاب دانلود هستيد با نشانی [email protected]  و یا از طریق ایدی تلگرام  [email protected] مکاتبه کنيد.

در حال حاضر فقط تبلیغات متنی پذیرفته میشود.

تعرفه تبلیغات متنی در کمیاب دانلود بسیار ارزانتر از سایت های هم رده هست . توجه داشته باشید هدف از تبلیغات متنی بالا بردن نتایج سایت شما در موتورهای جستجو و بالابردن و محبوب کردن سایت شما در نتایج گوگل هست . بهترین زمان نتیجه گیری از تبلیغات متنی به گفته اکثر وبمستر ها حداقل تبلیغات در بازه های زمانی 3 ماهه میباشد.

شما میتوانید به دو صورت یک ماهه و سه ماهه تبلیغات خود را در کمیاب دانلود درج نمایید. تبلیغات متنی شما در ستون کناری سایت و در تمامی صفحات سایت درج خواهد شد.

جهت سفارش تبلیغات ابتدا فرم زیر را پر کرده و سپس از طریق پرداخت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایید. تبلیغات شما حداکثر تا 24 ساعت آینده در سایت درج خواهد شد.

جهت بازدید از رتبه الکسای سایت اینجا کلیک کنید.

تعرفه تبلیغات یک ماهه = 12 هزار تومان

—————————————————————————————————————————————————————

تعرفه تبلیغات سه ماهه = 30 هزار تومان