سورس پروژه ی رکعت شمار بیسیک فور اندروید

0

رکعت شمار

با سلام خدمت دوستان عزیز .سورسی که برای این قسمت در نظر گرفته شده است سورسی هست با عنوان رکعت شمار بیسیک فور اندروید و همانطور که از عنوان سورس مشخص هست در واقع خروجی این سورس برنامه ی اندرویدی هست که گوشی کاربر را به وسیله ای جهت نمایش رکعت های نمازگزار میکند .

حتما تا بحال عنوان هایی با اسامی مهر امین و یا مهر رفع شکیات در نماز به گوشتان خورده هست. خروجی سورس رکعت شمار در واقع همان کاری را میکند که در سالهای گذشته مهر امین این کار را انجام میداد و بطور کلی این کار با استفاده از برنامه نویسی روی سنسور های گوشی انجام میگیرد.

روش کار بدین صورت هست که نمازگزار مهر خود را بر روی گوشی گذاشته و آن را بر روی سجاده قرار می دهد .حال زمانیکه نمازگزار به حالت سجده می رود و با توجه به اینکه پیشانی خود را روی سنسور گوشی نزدیک میکند سنسور گوشی در این لحظه عمل کرده و و تشخیص میدهد که جسمی به سنسور گوشی نزدیک شده و در ادامه ماجرا اتفاقی که می افتد این هست که طی کد هایی که در برنامه نوشته شده با استفاده از همین ویژگی گوشی تعداد رکعت ها و همچنین سجده ها تشخیص داده می شود و نمازگزار را از حالت شکیات در می آورد . بعد این توضیح در ادامه با ما باشید با خرید و دانلود سورس رکعت شمار بیسیک فور اندروید .

ضمن اینکه قطعا این سورس برای افرادی که علاقمند به دنیای برنامه نویسی بیسیک فور اندروید هستند میتواند کمک شایانی در امر یادگیری نماید و همچنین با کمی تغییرات در ظاهر برنامه می توان خروجی این سورس را در مارکت های اندرویدی جهت فروش قرار داد .

بررسی و نقد سورس

  • کد نویسی استاندارد 10
  • ارزش نسبت به قیمت 10
  • درک و یادگیری سورس 10
  • رتبه بندی کاربران (0 رای) 0
    رتبه شما :
خلاصه
10.0 عالی

من مسعود قربانی کارشناس نرم افزار و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران . علاقمند به دنیای وب سه سال سابقه کار با وردپرس رو دارم و حدود یک سال هست در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم

پاسخ دهید