سورس پروژه ی رکعت شمار بیسیک فور اندروید

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رکعت شمار

با سلام خدمت دوستان عزیز .سورسی که برای این قسمت در نظر گرفته شده است سورسی هست با عنوان رکعت شمار بیسیک فور اندروید و همانطور که از عنوان سورس مشخص هست در واقع خروجی این سورس برنامه ی اندرویدی هست که گوشی کاربر را به وسیله ای جهت نمایش رکعت های نمازگزار میکند .

حتما تا بحال عنوان هایی با اسامی مهر امین و یا مهر رفع شکیات در نماز به گوشتان خورده هست. خروجی سورس رکعت شمار در واقع همان کاری را میکند که در سالهای گذشته مهر امین این کار را انجام میداد و بطور کلی این کار با استفاده از برنامه نویسی روی سنسور های گوشی انجام میگیرد.

روش کار بدین صورت هست که نمازگزار مهر خود را بر روی گوشی گذاشته و آن را بر روی سجاده قرار می دهد .حال زمانیکه نمازگزار به حالت سجده می رود و با توجه به اینکه پیشانی خود را روی سنسور گوشی نزدیک میکند سنسور گوشی در این لحظه عمل کرده و و تشخیص میدهد که جسمی به سنسور گوشی نزدیک شده و در ادامه ماجرا اتفاقی که می افتد این هست که طی کد هایی که در برنامه نوشته شده با استفاده از همین ویژگی گوشی تعداد رکعت ها و همچنین سجده ها تشخیص داده می شود و نمازگزار را از حالت شکیات در می آورد . بعد این توضیح در ادامه با ما باشید با خرید و دانلود سورس رکعت شمار بیسیک فور اندروید .

ضمن اینکه قطعا این سورس برای افرادی که علاقمند به دنیای برنامه نویسی بیسیک فور اندروید هستند میتواند کمک شایانی در امر یادگیری نماید و همچنین با کمی تغییرات در ظاهر برنامه می توان خروجی این سورس را در مارکت های اندرویدی جهت فروش قرار داد .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

بررسی و نقد سورس

  • کد نویسی استاندارد 10
  • ارزش نسبت به قیمت 10
  • درک و یادگیری سورس 10
  • رتبه بندی کاربران (0 رای) 0
    رتبه شما :
خلاصه
10.0 عالی

من مسعود قربانی کارشناس نرم افزار و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران . علاقمند به دنیای وب سه سال سابقه کار با وردپرس رو دارم و حدود یک سال هست در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم

پاسخ دهید

جهت دسترسی به مطالب تاپ عضویت در کانال را به شما توصیه میکنیم !

جهت دسترسی به مطالب تاپ عضویت در کانال را به شما توصیه میکنیم !

برخی مطالب تاپ فقط در کانال تلگرامی کمیاب دانلود منتشر میشود لذا توصیه میکنیم جهت دسترسی به تمامی محتویات سایت به کانال تلگرامی ما بپیوندید !؟