آموزش تصویری ساخت اکشن در فتوشاپ و نحوه استفاده از آن

0

اکشن در فتوشاپ

با سلام با موضوع آموزشی دیگر از نرم افزار فتوشاپ در خدمت شما هستیم با عنوان آموزش تصویری ساخت آموزش تصویری ساخت اکشن در فتوشاپ و نحوه استفاده از آن و نحوه استفاده از آن که میدونم خیلی ها به دنبال چنین آموزشی هستند.

اما اکشن در فتوشاپ چیست و به چه دردی میخوره ؟

اکشن در فتوشاپ در واقع یک سری کارهای روتین هست که ما به نرم افزار فتوشاپ داده ایم تا بصورت خودکار کارهایی را که میخواهیم بطور متناوب بر روی چند تصویر اجرا کند.

فرض کنید شما چند تصویر دارید که میخواهید برای همه آنها افکت های همسان و یا تغییر اندازه های همسان در نظر بگیرید حال برای جلوگیری از اتلاف وقت و اینکه تمامی این کارها را بر روی تک تک تصاویر انجام دهید میتوانید اکشنی در فتوشاپ بسازید و به نرم افزار بفهمانید که قصد دارید یک سری کارهای تکراری را بر روی همه این تصاویر انجام دهید.

با ساخت اکشن کار تمام هست و با فشار یک دکمه بدون اینکه درگیر باشید تمامی کارهایی را که خواستید بر روی تک تک تصاویر شما تکرار و نتیجه به شما ارائه خواهد شد.

در این آمورش تصویری ارزشمند نحوه ساخت اکشن و کار بر روی اکشن ها را فرا خواهید گرفت پس با ما باشید با آموزش ارزشمندی دیگر از کمیاب دانلود

  • ویدئویی به زبان فارسی
  • حدودا 20 مگابایت
  • رایگان برای اعضای ویژه
جهت دانلود اين پست بايد کاربر ويژه باشيد. ( حق عضويت کاربران ويژه سايت ماهانه 7000 تومان )
ثبت نام کاربران ويژه

 

بررسی آموزش

  • ارزش نسبت به قیمت 10
  • محتوای آموزش 10
  • رتبه بندی کاربران (0 رای) 0
    رتبه شما :
خلاصه

آموزش اکشن در فتوشاپ

10.0 عالی

من مسعود قربانی کارشناس نرم افزار و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران . علاقمند به دنیای وب سه سال سابقه کار با وردپرس رو دارم و حدود یک سال هست در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم

پاسخ دهید