چه کسانی مرا در اینستاگرام آنفالو کرده اند ؟

0

آنفالو

با سلام و شب بخیر خدمت دوستان در این بخش قصد یک مقاله آموزشی خدمت شما ارائه دهم که خودم امروز اتفاقی در سایت یکی از دوستان دیدم و بد ندیدم این مقاله رو خدمت شما عزیران هم ارائه بدم شاید که بکارتون بیاد. عنوان مقاله هست :

چه کسانی مرا در اینستاگرام آنفالو کرده اند ؟

هر کاربر اینستاگرام دوست دارد که بیشتر لایک شود و یا به عبارت دیگر فالوور های بیشتری داشته باشد. شاید برای شما مهم باشد که بدانید چه کاربرانی شما را در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام از لیست دنبال کنندگان خود حذف یا در اصطلاح آنفالو (UnFollow) کرده اند. آیا واقعا می توانید ببینید که چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است؟ امروز  به این سوال پاسخ خواهیم داد و بهترین آنفالویاب های اینستاگرام را بررسی میکینم.

بهترین روش و برنامه آنفالویاب اینستاگرام کدام است ؟

Who Unfollowed Me on Instagram? The Only Way to Find Out

قبلا در کمیاب دانلود در مورد اینکه چه کسی پروفایل تلگرام چک میکنند صحبت می کنیم، اما امروز در مورد چه کسی ما را در Instagram آنفالو کرده است؟ صحبت خواهیم کرد، برای جواب به این سوال یک جستجوی گوگل انجام دادیم و هر کدام از راهنماها و برنامه هایی که بود را امتحان کردیم تا به صفحه پنجم نتایج جستجو رسیدیم.

آنفالو

ما برخی از ابزارهایی که غالبا توصیه شده بودند را برای جواب سوال امتحان کردیم از جمله برنامه های StatusBrew، Followers ، Unfollowers for Instagram ، Picodash، Social Bakers، Unfollowgram، Instafollow، Social Insight. مهم نیست که کدام برنامه و یا سرویس مورد استفاده قرار گرفت، هیچ راهی برای دیدن افرادی که در اینستاگرام ما را آنفالوو کرده بودند وجود نداشت. بنا به دلایلی اینستاگرام نمی خواهد بدانید که چه کسی شما را آنفالوو کرده است. برنامه هایی هستند که پروفایل شما را ردیابی می کنند به این معنا که آنها تعداد فالوورهای شما را می دانند، اما این برنامه ها نمی توانند بگویند که شما چه کسی را از دست داده اید. با این حال این ارقام مربوط به زمانی است که شما برنامه را برای اولین بار نصب کرده اید و نمی تواند تاریخچه پروفایل شما را بررسی کند و افرادی که قبلا شما را آنفالو کرده است را پیدا کند و این محدودیت بزرگی است.

آنفالو

فهمیدن آنفالو در اینستاگرام

از آنجا که اینستاگرام و برنامه های میانجی نمی توانند افرادی را که شما را آنفالو کرده است را پیدا کند، امروز روشی را به شما آموزش خواهیم داد که شما می توانید متوجه شوید که چه کسی شما را آنفالو کرده است. این روش خسته کننده است اما تنها روشی است که در حال حاضر وجود دارد.

هر کدام از برنامه هایی که در بالا ذکر شد را نصب کنید و وارد برنامه شوید. در صورتی که کاربر اندروید هستید پیشنهاد می کنیم برنامه  برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollowers for Instagram را نصب کنید و در صورتی که کاربر iOS هستید برنامه  برنامه آنفالویاب اینستاگرام Instafollow را نصب کنید.

به MagiMetrics بروید و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. همچنین شما می توانید از  برنامه آنفالویاب اینستاگرام CrowdBabble یا هر سرویس مشابه دیگر استفاده کنید.

برای تجزیه و تحلیل پروفایل اینستاگرامتان آن را تایید کنید.

لیستی از فالوور ها را به CSV یا برنامه اکسل اکسپورت کنید.

این لیست را ذخیره کنید و نام آن را به تاریخ تغییر دهید.

هنگامی که Unfollowers یا Instafollow نشان می دهد که چه کسی شما را آنفالو کرده است به MagiMetrics برگردید و لیست جدیدی از فالورها ایجاد کنید.

لیست اول را با لیست جدید مقایسه کنید و موارد تکراری را در اکسل پیدا کنید. با حذف نام هایی که تکراری نیستند آنهایی که می مانند شما را آنفالوو کرده اند. MagiMetrics تنها ۱۰۰ پروفایل را رایگان لیست می کند و برای موارد بیشتر باید ماهانه ۱۰۰ دلار را بپردازید. CrowdBabble یک برنامه پولی است  که هزینه ای حدود ۳۰ دلار برای  هر گزارش می گیرد.

منبع مقاله : انزل وب

بررسی و نقد مقاله

  • ارزش نسبت به قیمت 10
  • محتوای آموزش 10
  • رتبه بندی کاربران (0 رای) 0
    رتبه شما :
خلاصه

آموزش هایی در مورد اینستاگرام

10.0 عالی

من مسعود قربانی کارشناس نرم افزار و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران . علاقمند به دنیای وب سه سال سابقه کار با وردپرس رو دارم و حدود یک سال هست در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم

پاسخ دهید