آموزش تصویری دور زدن لینک دانلود بدون نیاز به خرید

0

دور زدن لینک دانلود

در این بخش و در ادامه آموزش های کمیاب با آموزش ارزشمندی در خدمت شما هستیم با عنوان آموزش تصویری دور زدن لینک دانلود بدون نیاز به خرید که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیره.

در این آموزش تصویری کوتاه یاد میگیرید که لینک خرید در برخی از سایت ها رو دور بزنید و بدون نیاز به پرداخت فایل مورد نظرتون رو دانلود کنید .

اما محض یادآوری خدمت شما دوستان عرض کنم که این روش در تمامی سایت ها جوابگو نیست اما خوب بد ندیدم این آموزش رو جهت یادگیری و افزایش دانش و اطلاعات عمومی شما دوستان منتشر کنم . ضمن اینکه این آموزش صرفا جهت اشنایی شما عزیزان میباشد و هر گونه ساتفاده نادرست از آن شرعا حرام بوده و کمیاب دانلود مسئولیتی در مورد آن ندارد.

با توجه به اینکه محتوای تولید شده سایت ها واقعا زمانبر و کاری طاقت فرسا هست پیشنهاد میشود از این روش در جهت نادرست استفاده نشود و اگر دسترسی به سایتی با این روش داشتید حتما از لینک خرید قانوی آن استفاده نمایید.

جهت دانلود اين پست بايد کاربر ويژه باشيد. ( حق عضويت کاربران ويژه سايت ماهانه 7000 تومان )
ثبت نام کاربران ويژه

 

بررسی و نقد آموزش

  • ارزش نسبت به قیمت 10
  • کاربرد 10
  • رتبه بندی کاربران (0 رای) 0
    رتبه شما :
خلاصه

آموزشی در جهت دور زدن لینک خرید

10.0 عالی

من مسعود قربانی کارشناس نرم افزار و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران . علاقمند به دنیای وب سه سال سابقه کار با وردپرس رو دارم و حدود یک سال هست در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم

پاسخ دهید